sobota, 11 lutego 2012

Recykling, wyróżnienie i autoportret

     Robiłam porządek w papierach. Oczywiście znalazłam takie, które są do niczego. Kupione w zestawie albo takie, które w sklepowym świetle wyglądały zachęcająco, a później już wręcz przeciwnie...
Szkoda wywalić, bo kartkujące czy scrapujące osoby nie wyrzucają niczego :D Tak więc postanowiłam zrobić z nimi coś co sprawi, że staną się bardziej użyteczne, a mniej denerwujące :)
W tym celu wyciągnęłam szufladkę z tuszami oraz Perfect Pearl Mists i zabrałam się za mazanie :)
Na pierwszy ogień poszedł pomarańczowy karton, a zaraz potem kawałek czegoś co w sklepie wyglądało jak pudrowy róż, a w rzeczywistości okazało się być majtkowym różem. Wymazałam je tuszami zupełnie bezładnie, jak popadło, po czym spryskałam Perfect Pearl i wyszło takie coś:


A potem poszły w ruch dziurkacze. No i teraz mam zapasik róż i jakichś takich nagietko-podobnych. :)
Na herbaciane róże już mam plan, a reszta sobie poczeka. Proszę, tu sobie schną i czekają na ostateczne uformowanie:


W komentarzach wyrażacie zdziwienie, że u Pelargonii pojawiają się różne kwiatki, tylko nie pelargonie :) No więc tak: pelargonia jak najbardziej już się pojawiła :) Rozumiem, że mało kto zagląda na początek bloga, więc pokażę jeszcze raz. Proszę bardzo, oto mój autoportret :D


Zrobiony kiedyś tam, gdy robiłam dużo pergaminków. I bardziej tak dla żartu powstał :) Ale żeby nie było - jest pelargonia? Jest!

I jeszcze jedna rzecz. AngeluS obdarowała mnie wyróżnieniem, za które bardzo serdecznie dziękuj, jest mi naprawdę bardzo miło :)

Zasady mówią, że trzeba napisać o sobie 7 rzeczy. Te 7 rzeczy napisałam przy okazji poprzedniego wyróżnienia TUTAJ. I konsekwentnie - nie będę nominować nikogo, bo musiałabym wyróżnić wszystkich, których odwiedzam. Nie umiem wybrać, więc wyróżniam wszystkich :) Naprawdę, za całego serca wyróżniam wszystkie nieziemsko kreatywne osóbki, których blogi nieodmiennie mnie zachwycają! :)

Na dzisiaj tyle. Niewiele, ale kwiatki są pracochłonne :)
Bardzo dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, które zostawiacie!
Do zobaczenia!


5 komentarzy:

marciulaTOja pisze...

Jakie wspaniałe róże :)

Paolla pisze...

Moneta daje odniesienie, jakie to maleństwa! Pięknie wyszły i taka hurtowa produkcja :)

Anna Maria pisze...

no to już jestem ciekawa co z tych papierów powstanie. A tych róż toś naprodukowała całe mnóstwo!

Joanna pisze...

Gratuluję wyróżnienia :)
Piękna pelargonia :) :) I kwiatuszki :)

Ines pisze...

ale maleńkie te różyczki:)