wtorek, 4 czerwca 2013

Pelargonia, do tablicy!

     Zostałam przywołana do porządku - dziękuję Weroniczko! Fakt, dawno niczego nie pokazywałam, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie. Komp, net, czas... A zwykle to mówiłam sobie "Jutro coś wrzucę". Tak, tak, na drugie mam Prokrastynacja :)
Część zdjęć też jeszcze czeka na obrobienie, bo zwyczajnie jakoś mi się nie chce. Pogoda do bani, wczoraj burza i ulewa sprawiły, że miałam dom nad jeziorem... Dzisiaj nie jest dużo lepiej, cały czas pada.
Postaram się dzisiaj uporządkować i obrobić fotki prac komunijnych, bo sezon już minął, a ja niczego nie pokazałam, a dzisiaj jeszcze jedna ślubna. Podobna do poprzednich, bo zawsze tak jest, że słyszę "pani Madziu, ale taką jak dla X pani zrobiła" :D Pewnie, że nie są identyczne, jednak staram się żeby się troszkę od siebie różniły :)
     Kartka w bieli i błękicie.


Dziękuję, że do mnie zaglądacie :* Nawet jeśli ja nie zaglądam... Wiem paskudna jestem, ale postaram się poprawić i zmienić drugie imię :)

Do zobaczenia!

11 komentarzy:

Ataboh pisze...

No nareszcie!!!

Anna Maria Mieszczak pisze...

zaraz pójdę podziękować Weronice!! Mnie jakoś nie udało się Ciebie zmobilizować. Ładna - nie jestem fanką gołąbków na kartkach ślubnych, ale tu mi się nawet podobają. Z resztą - cokolwiek robisz to zawsze mi się podoba!!

Pergaminart pisze...

Śliczności Madziu. Od dawna z przyjemnością podglądam :) Pozdrawiam serdecznie

Suzeja pisze...

A to mnie zaskoczyłaś, a żebyś wiedziała jak mi humor poprawiłaś :D Karteczka śliczna, lubię takie, choć nie robię, bo mi szkoda tyle papieru wywalać na jedną kartkę ;D Super obrączki jak to zrobiłaś że one tak realnie wyglądają, bo wiem że to wykrojnik ??
Cieszę się że znów jesteś :D

Pelargonia pisze...

Dziękuję, dziewczynki! :*
Ania, nie, że nie udało, tylko Ty to jakoś kameralnie robiłaś, a Weronika walnęła z grubej rury tu, na moim blogu :D
Weronika, te obrączki to oczywiście wykrojnik, mariankowy, a wyglądają tak bo to ze strasznie złotego kartonika jest :) nie matowego, tylko takiego bardzo bardzo złotego :) To jakiś dodatek dawno temu był w lidlowych zestawach do kartek, małe kawałki złotego i srebrnego kartonu. Leżało i czekało chyba na ten wykrojnik, bo do niczego innego nie umiałabym go użyć :D

Justyna pisze...

Wszystko jest super, pięknie przyozdobione, dużo detali

Ewarost pisze...

Madziu karteczka bardzo mi się podoba :) i dobrze że znowu masz czas by pokazać swoje prace :)

Ludeczka pisze...

No w końcu :) Uwielbiam oglądać Twoje prace, te warstwy, drobiazgi... obrączki na tej delikatnej tasiemce - cudne

Pelargonia pisze...

Dzięki, Kochane! Cieszę się, że się Wam podoba :)
Ludka, ja inaczej nie umiem, słowo "minimalizm" nie istnieje w moim słowniku :D Czasem chciałabym zrobić coś super prostego, ale efekt i tak jest zawsze "na bogato" :D

Ev (ZielonaKrówka) pisze...

Ilość kwiatów powala - cudowna praca!

Joanna pisze...

Wspaniala :)
Milego dnia :)