czwartek, 21 lipca 2011

Błękit i Czekolada - oswajanie maszynki :)

     W ramach treningu zrobiłam dwie karteczki. Tak żeby się zrelaksować po męczącym dniu. Wczoraj było ciemno, burzowo i deszczowo. Burza zresztą kilka razy pozbawiła nas prądu na chwilę, solidnie grzmiało.
A wieczorem już było bardzo przyjemnie, więc siadłam sobie do karteczek :)

Pierwsza - bardzo niebieska:

Druga - mleczna czekolada z pistacjami :)
Zapięcie tej kartki muszę jeszcze dopracować, aczkolwiek nie jest złe... I dopiero na zdjęciu zobaczyłam nitki z kleju i to, że trochę kleju wylazło przy dociskaniu, ale już to zlikwidowałam i zapewniam, że żadnych niepożądanych elementów już nie ma :)
Nieziemsko podobają mi się papiery, których użyłam przy drugiej kartce. Dostałam je jako prezent - gratis przy ostatnim zamówieniu, dwa arkusiki 15x15 cm. Jak sądzę są to papiery Nadziewana Czekolada tak lubiane przez kartkujące i scrapujące dziewczyny. Teraz już wiem dlaczego i, oczywiście, papiery już są na liście rzeczy do zamówienia :)
    Zamierzałam jeszcze pokazać karteczkę wykonaną przez moje dziecię, ale nie udało mi się zrobić dobrego zdjęcia, wszystko zamazane... Następnym razem zaprezentuję. Tymczasem powoli szykuję się na kolejny pracowity dzień...
Do zobaczenia!

10 komentarzy:

Anna Maria pisze...

Niebieska śliczna - nie tylko dla tego, że niebieska. :P Druga również szalenie mi się podba. Świetnie wykombinowałaś to zamknięcie.

Ataboh pisze...

A dla mnie czekoladowa hicior!!! Super kolor i świetny układ, nietypowy moim zdaniem ( chociaż chyba nie jestem biegła w te klocki )dobrze, że masz tę maszynerię!!! A widzę, że sporo wykrojników od razu kupiłaś! Masz jak szaleć!

karola pisze...

Magdo obie śliczne,zazdroszczę maszynki,cudne prace tworzysz.

ZUzanna pisze...

Ta niebieska- śliczna, bardzo.. hmm.. świeża, wiosenna, lekka :)
Uwielbiam brązy więc Twoja czekolada mleczna dla mnie bardzo na tak :D

Iniekcja pisze...

Zarówno pierwsza jaki i druga bardzo ładne. Świetna kolorystyka i układ. Madziu widzę, że z maszynką już się zaprzyjaźniłaś na dobre. Super wykrojniki!

kasia123 pisze...

Bardzo owocne i udane Madziu to oswajanie maszynki. Pozdrawiam.

Pelargonia pisze...

Bardzo Wam dziękuje za ciepłe słowa! To balsam dla mojej duszy! :)

u Alojka pisze...

hmm, niby niebieski to moj kolor, ale czekoladowa tez!!! obie sa piekne.

Alza pisze...

Śliczne obie, bardzo eleganckie :)

Montażownia.pl pisze...

Śliczne kartki, pięne bukiety i kolory :)