poniedziałek, 11 lipca 2011

Nadrabiam zaległości..

     Skandalicznie zaniedbałam moją szufladkę... A ponieważ mam chwilkę luzu, to już chyba muszę skorzystać i coś napisać. Remont u Rodziców dobiega końca, za to zacznie się u mnie - za dwa dni. Prawdę mówiąc nie wiem jak to przeżyję i czy w ogóle przeżyję, bo dodatkowo moje dziecię będzie obchodzić 7 urodziny i się zastanawiam czy przyjęcia nie przesunąć na czas po remoncie... albo urządzę urodzinowy piknik, z dala od zrujnowanego domu :)
     Serce mnie boli, bo w natłoku takich prozaicznych rzeczy jak malowanie, sprzątanie, wywalanie gruzu itd, nie mam już czasu ani siły na ulubione zajęcia :(
     W każdym razie dzisiaj wrzucam tu trzy kartki, które robiłam na zakończenie roku, czyli dobry miesiąc temu ;) oraz jedną imieninową.

Imieninowa - pierwszy raz próbowałam embossingu :)
No, nawklejałam zdjęć :) Na zapas, bo nie mam pojęcia kiedy znowu coś tu wrzucę...
Tymczasem idę pakować zabawki do pudeł... i jakieś 2 miliony książek... ;) Warsztat już spakowany, niestety, niczego nie wydłubię w najbliższych dniach... A szkoda... No nic, chwalić się będę następnym razem! O ile przeżyję ten armageddon w domu...
Do zobaczenia!
   6 komentarzy:

Anna Maria pisze...

Oj stęskniłam się za Tobą i Twoimi pracami. Wsztstkie ładne, ale ostatnia najbardziej mi się podoba. Naoglądałam się i z tego co piszesz to musi mi na długo wystarczyć :( Kończ szybko remonty i pokazuj cuda maszynkowe!! Jeśli chodzi o embossing to właściwie przy pergaminie też jest wytłaczanie przecież.

alza pisze...

Madziu, piękne prace. Twoje kompozycje są niepowtarzalne :)

Pelargonia pisze...

Dziękuję, kochane Kobietki!
Ania, owszem też wytłaczanie, ale trochę inaczej i mniej siłowo :D
Alinka, dziękuję Ci bardzo! To samo mozna powiedzieć o Twoich pracach, jesteś mistrzynią świata w dopieszczaniu szczegółów!

Kirsty Vittetoe pisze...

This is fun, thanks for sharing!
Hey, come join in the fun at Pixie Dust Paperie, we are giving away a Pixie kit worth $40!
http://www.pixiedustpaperie.blogspot.com/

Ataboh pisze...

No chciałoby się powiedzieć "No nareszcie!!!" ale jak skoro to tylko na chwilkę... remont po remoncie czy ty nie masz litości dla siebie????

ziutka pisze...

no właśnie zawsze mnie zastanawiało jak to jest z tym embossingiem nigdy nie próbowałam (nie wiem jak sie za to zabrać) może jakieś wskazówki :) z góry dziękuję ;) śliczności zrobiłaś!!!